|
1985 Lancering van ANTHELIOS, de 1e zonnebescherming met UVA-filter op de markt, bestemd voor alle huidtypes: kinderen, volwassenen en mensen die overgevoelig zijn voor de zon.
1989 Vanuit zijn gedegen kennis rond de droge huid lanceert La Roche-Posay de verzorgingsmelk LIPIKAR. De LIPIKAR-melk bevat een hoge concentratie (10%) galamboter (karité) die de droge huid voorziet van de nodige lipiden om haar beschermende barrière te herstellen en zo haar hydratatie weer op peil te brengen. Het gamma LIPIKAR wordt in de loop der jaren verder uitgebreid om de droge en zeer droge huid van volwassenen en kinderen steeds meer comfort te bieden.
1993 La Roche-Posay lanceert HYDRAPHASE, om de gedehydrateerde huid intensief te hydrateren. Verkrijgbaar in twee texturen: een rijke en een lichte, om in te spelen op de behoeften van elk type gedehydrateerde huid. Lancering vanANTHELIOS MEXORYL SX. Lancering van de zuiverende schuimgel EFFACLAR, het eerste product van wat later een compleet gamma zou worden voor de gemengde of vette en gevoelige huid, die last heeft van glimmen, zwarte puntjes en puistjes.
1994 Lancering van het eerste product van het gamma TOLERIANE. Voor de intolerante, allergische, hypergevoelige huid die niets verdraagt. Een hoge tolerantie-gamma dat de huid weer comfortabel laat aanvoelen.
1998 Lancering van ACTIVE C, Dermatologische Rimpelcorrigerende Verzorging, die voor het eerst gestabiliseerde zuivere Vitamine C in een concentratie van 5% bevat. Lancering vanANTHELIOS MEXORYL SX. ANTHELIOS is vandaag het zonnegamma dat door Europese dermatologen het vaakst wordt aanbevolen als UV-bescherming, ook voor patiënten die overgevoelig zijn voor de zon.
2005 Dankzij onderzoek rond wondheling breidt La Roche-Posay zijn kennis over rimpelbehandeling uit en lanceert REDERMIC. De Rimpelopvullende en Verstevigende verzorging REDERMIC is een unieke verbinding van krachtige moleculen: zuivere vitamine C, hyaluronzuur en Madecassoside, om diepe rimpels op te vullen en het huidweefsel te reconstrueren.
2008 La Roche-Posay lanceert in 2008 HYDREANE, de hydraterende crème voor de gevoelige huid, om de huid dagelijks te hydrateren en haar gevoeligheid te verminderen.
2009 Lancering van DERM AOX, LIPIKAR BAUME AP, EFFACLAR DUO.
2010 Lancering van REDERMIC [+], HYDRAPHASE INTENSE, ANTHELIOS XL MEXOPLEX®. |